morreth: (Default)
1. Підповзати до пораненого треба, користуючися ним як прикриттям від ворожого вогню.
2. Відповзати так само, на спині, накотивши хлопа на себе пикою догори. Якщо на ньому бронік, то ваще супер.
3. Або можна навколішки, тримаючи його за передпліччя чи за автомат, якщо руки поранені. Не під пахви.
4. Або рачки, пристібнувши його до себе розгрузкою до розгрузки, чи щоб він обіймав тебе за шию.
5. Тому шию треба качать.
6. Якщо вас двійко, хто евакуює, то так краще, можна вхопити хлопа за обидві руки й тягти, ще й відстрілюватися.
7. Якщо трійко - то ще краще.
69. І взагалі такої камасутри, як на курсах тактичної медицини, ви в жодному храмі Кхаджурахо не побачите.
8. Я тепер можу тягати людину як ото пожежники в кіно.
9. Тому спину треба качать.
10. Та все блін треба качать!
11. Наколінники - то не піжонство, а засіб не розпанахати собі колінку о якусь хріноту, що лежить в траві.
morreth: (Default)


Дорогі російські друзі!

12 квітня було для нас, дніпрян, великим святом, бо ми почувалися причетними до створення космічних успіхів СРСР.
Але у 2014 році сталася дупа: дехто "Стрілок", якого пізніше дешифрували як Гіркіна, з компанією кацапських поплічників та місцевої гопоти захопив місто Слов'янськ.

Коротше кажучи, ваші співвітчизники добряче обісрали нам це свято.

Тому, коли ми жартуємо про Корольова (якого по-звірячому катували енкаведисти та запроторили до каторги ні за що) та москалів, нам ніде не тисне. От раніше тисло, а після Слов'янська, Іловайська, Аеропорту, Дебльцева - не тисне.

Ви скажете: ми не схвалюємо Гіркіна, не хочемо Крима й Донбасу, Путін - хуйло.

Ми кажемо: добре, і шо?

Ви кажете: нам боляче від ваших жартів про москалів.

Ми кажемо: не читайте наших жартів про москалів. Не ваша справа, як ми підіймаємо собі настрій, коли повертаємося зі цвинтаря, на якому побільшало свіжих могил. Через ваших компатріотів побільшало. Через "гуманітарні конвої", якими везуть нам розфасовану смерть.

Ми маємо право не рахуватися з вашими душевними болями. Нам його купив Гіркін. До нього несіть всі свої претензії, він проживає у вашій країні.

morreth: (Default)
Чому він у третьому сезоні скотився в сране гівно і котиться далі? Адже перші два сезони були гідні.

Знічев'я почавши передивлятися перший сезон, я зрозуміла, що до чого.

От дивіться. Повертається хлоп з дальніх мандрів. П'ять год його вдома не було. А в домі коїться якась юринда: мати, овдовівши, почала трахатися з татковою правою рукою (тобто, не буквально, а з мужиком, який був татковим номером два у команді), колишня дівчина почала трахатися з кращим другом, сестра пустилася берега, а головне - все місто роздирають на шматки корумповані жадібні підараси. А він має з цим щось зробити, бо йому батечко заповів...

Нічого не нагадує?

Ну як же ж, хлоп повертається з Вюртембергу після навчання, а вдома коїться якась юринда: мати одружилася з татковим братом, кохана від нього сахається, дружбани поводчться якось дивно, і взагалі пробзділось щось у Дацькому князівстві. Аж тут привид батечка раздає вказівки: помстися, сине, за мою смерть підлим убивцям!

Цей час – як вивих. Та чи хтось закляв
Мене, щоб я назад його вправляв!

Ось, у чому вся штука. Якщо у тебе в першому сезоні починається гамлетівський конфлікт, то дотримати такого ж рівню конфлікту надалі буде дуже-дуже важко.

Власне, вони й не дотримали...
morreth: (Default)
ProZorro — ЦЕ МИ

Останнім часом дуже посилилася критика системи ProZorro. Критика м’яко кажучи, неконструктивна, часто-густо вона зводиться просто до лайки на адресу ProZorro та тих, хто цю систему просуває.

Частково ця критика пояснюється дуже просто: політичні сили, що вже почали потерпати від ProZorro, корупціонери, яких все частіше палять на підтасованих тендерах або неадекватних закупівлях, просто некомпетентні люди, прагнуть дискредитувати систему, яка заважає їм красти (або просто неефективно витрачати гроші податківців) і жити спокійно.

Але дуже багато людей, не пов’язаних з корупційними структурами, звичайних людей, починають лаяти ProZorro, частково під впливом дискредитаційної кампанії в медіях, але здебільшого – через власне розчарування. ProZorro начебто мала, немов та чарівна паличка, розв’язати проблеми «відкатів» та хабарництва і покінчити з корупцією сама собою. Коли цього не сталося, почались ремствування: «Позорро – самі корупціонери!», «Цю систему корупціонери вже навчилися обманювати» і таке інше.

Давайте розберемося, що таке ProZorro і як ним користатися.

ProZorro — це електронна система, яка дозволяє відслідковувати держзакупівлі у реальному часі. Набравши в адресному рядку браузера prozorro.gov.ua, ви потрапите на головну сторінку, де у вікні пошуку, набравши назву компанії або код ЄДРПОУ, або назву товару, або регіон і що вам заманеться, отримати відомості про те, яка держструктура в кого що купила й за скільки. Ще можна знайти продавця, якщо ви хочете щось купити, і покупця, якщо ви хочете щось продати. Це, власне, все.

ProZorro не відслідковує недобросовісні оборудки та не блокує їх. Вона не складає заяву та не несе її до прокуратури. Не створює недобросовісним чиновникам та бізнесменам поганої репутації.
ЦЕ НАША ЧАСТИНА РОБОТИ.

Якщо ProZorro «не працює», то з однієї-єдиної причини: не працюємо ми.

Це ми не цікавимося, як міська влада витрачає бюджетні гроші. Це ми раз за разом голосуємо за людей, які вже показали, що плутають «личную шерсть с государственной». Це ми підтримуємо у соцмережах збитошників, які «хоча б щось роблять».

Кажуть, що чиновники «навчилися обманювати ProZorro».
Власне, ні. Шахрайський тендер видно одразу. Видно, якщо виграла не та фірма, що надала вигідніших умов, видно, якщо в тендері брала участь лише одна фірма, видно, якщо технічне завдання підтасоване лише під одну фірму. «Обманювати» виходить лише за однієї умови: якщо всім це байдуже.

ProZorro — не чарівна паличка, яка покінчить з корупцією за один помах. ProZorro — це ми з вами.morreth: (Default)


Кумедно, що ті, хто лає серіал, лають його за що завгодно, крім його, мабуть, єдиного, але ВЕЛИЧЕЗНОГО факапу: головного героя.

Це як, знаєте, бачиш будинок, де все вкрив і навкіс, стіни, підлога, вікна, дах... і всі лають будівників за криві стіни, вікна, підлоги, а ти така: гей, чуваки, в цьому будинку фундамент кривий! Інші проблеми - тільки наслідок, причина - ось вона.

Денні Ренд - найсиріший, найгірше пропечений персонаж з усієї четвірки "Захисників". І це просто кидається в очі, бо решта - Джессіка Джонс, Люк Кейдж, Метью Мердок - прописані прекрасно.

Повне враження складається, що Нетфлікс хотів скоріше, хоча б абияк, завершити сетап для серіалу "Захисники".

Ні, справді, коли я виросту велика і буду читати лекції зі сценарного мистецтва, я буду показувати "Залізний кулак" і казати: от, дітки, як не треба робити.

Мотивацію головного героя десь посіяли. Хлоп ломиться у будівлю Ренд Ентерпрайзіс, але справа, каже, не в грошах. Тю, а в чому ж? Людоньки, покличте хто-небудь Тоні Старка, хай пояснить йому, що прагнути комфорту, заможності та високого суспільного стану - це нормально, а надто коли ти маєш на це спадкове право.

А якщо справа не в грошах - то в чому? "Я хочу відповідей", торочить Денні Ренд. Та ну ж бо! Чого ти думаєш, що твої "названі брат і сестра" знають якісь відповіді? Коли твої батьки розбилися на літаку, Уорд та Джой були такими само дітваками, як ти. Що вони можуть знати?

Найгірше в конфлікті "Денні Ренд проти Мічемів" те, що він нікуди не приводить. Денні не терпить поразку і не добивається перемоги, просто Мічем-старший вирішує, що його можно використати і велить синові його визнати. Фініта.

Далі починається конфлікт "Денні Ренд проти Руки". Це просто дно. Це такий вимучений та вимушений конфлікт, що автори просто не знають, як його рухати. "Залізний Кулак та Рука - одвічні вороги. Я Залізний Кулак. Я ненавиджу Руку. Я приїхав у Нью-Йорк, а тут раптом бац! - Рука. Як вдало я зайшов!" Та тьху.

Внутрішній конфлікт Денні Ренда - теж викликає бажання обійняти сценаристів та плакати. Він начебто разривається між бажанням бути захисником Кунлуня та захисником Нью-Йорку. Автори, щоб у цей внутрішній конфлікт хотілося вірити, треба ж показати, що в тому Кунлуні було хорошого. А ви показати тільки як бідного Денні пиздили до крові бамбуковим дрючком.

Конфлікт "прямодушний наївний Денні проти сучасного світу" просраний також. Здається мені, тому, що автори малечка не розуміють різниці між "наївний" та "дурний". Автори, порадьтеся з Маркусом та Макфілі, вони розкажуть, як створити наївного, але розумного персонажа.

Конфлікт "погана Рука - хороша рука"... заберіть це. Просто заберіть.

І, починаючи десь із середини,  через недопеченість героя та його мотивацій, хитається та розповзається вже весь сюжет.

Сподіваюся, над "Захисниками" ці автори не працюватимуть.

morreth: (Default)
Кому як, а мені добряче намуляв доморослий культ Лі Кван Ю з його "посадити трьох друзів".
Причому всі так очікувально на Петра Олексійовича дивляться.
По-перше, у випадку Петра Олексійовича трьома друзями не обійтися.
По-друге, я не кажу, що треба "почати з себе", мало кого в нас є три друга, яких треба аж от просто саджати, і мало в кого є повноваження на це саджання...
Але хай йому грець, хоча б перестаньте з ними здоровкатися. Перестаньте ходити до них на весілля, хрестини й поминки. Розфрендіть їх у фейсбучеках та однокласниках. Не вітайте з Днем народження.
У кожного нас є троє приятелів, які зашкварилися на хабарах, сепарстві чи розпилах. От з них і почніть.
Створіть нарешті той їбучий інститут репутації.
А як не можете - то від'їбіться вже від Порошенка. Він так само не може, як і ви, йому так само "з цими людьми завтра жити", його резони не гірші за ваші.
morreth: (Default)
...що позиція "Я жішка, я не хочу нічого вирішувати" може бути наслідком безмежної втоми?
morreth: (Default)
http://ygam.dreamwidth.org/19021.html

Той момент у Довлатова, коли він пише, як у дитинстві був щиро переконаний, що його мама любить варену картоплю.

Довлатов порозумнішав, а дехто так і переконує себе, що жінки просто люблять варену картоплю...
morreth: (Default)
...коли наприкінці дрочного, слізливого та шмаркливого фанфіка авторка дописує номер "гарячої лінії" для жертв аб'юзу.

Я люблю тебе, Америко!
morreth: (Default)
Правильно, сміється несамовито.

- Доброго дня, антисуіцидальний патруль. Що ви робите?

- Читаю історичну працю як український нарід поневірявся

- Що у вас ще за література?

- Кобзар, поети розстріляного відродження і біографія Лесі Українки .

- Яку музику слухаєте?

- Ну там "лиш вона, лиш вона сидітиме сумна..."

- Ще?

- "Відпусти, я благаю, відпусти, бо не можу більше йти..."

- Що у вас за фільми?

- Гірки жнива, Поводир і Тіні забутих предків. А ну ще всі випуски ТСН на DVD.

- А це що? Аніме?

- Це не моє, чесно, мені підкинули!

- А ну заткнись, хворий ублюдок. В'яжи його, Василь, бо він зараз накладе на себе руки

- Відпусти, відпусти, я благаю відпусти...

#ЗеленийКіт

morreth: (Default)
В пана професора
Блискуче пенсне
Та лукава посмішка.
"Чи хтось може сказати,
Чому чорна, так би мовити, цивілізація
Не породила ані Платона,
Ані Авіценни?
Чому жіночий, хе-хе, інтелект
Не спромігся піднятися
В емпіреї Декарта?
Де вони - Аристотелі у спідницях?
Втім, хо-хо, риторичне питання.
Переходимо далі..."
Клара Белль Вільямс ретельно записує
"риторичне питання".
Вона знає: з неї можуть спитати.
Пан професор любить, коли студенти ретельно записують.
Пальці судомить, почерк нерівний -
Незручно писати, притулившися до стіни:
Пан професор не любить
Чорних студентів, жінок,
А надто чорних студенток,
Тому Клара-Белль
Слухає лекції в коридорі
Університету Нью-Мексико.
Коричневі пальці виводять:
"Де ж ті чорні Платони?
Де Арістотелі у спідницях?"
Для неї це питання не риторичне.
Клара Белль не стане
Ані Платоном, ані Декартом.
Вона навчатиме чорних читання й письма.
Дітей - удень,
Батьків - уночі,
Поправляючи олівець
В зашкарублих від праці пальцях
Вчорашніх рабів.
Вона переживе
Всі забобони, всі заборони для чорних.
Вона ходитиме вулицею,
Що назвали її ім'ям.
Ним назвуть також корпус,
Де вона тулилася до стіни 
З зошитом та олівцем.
Як звали пана професора?
Та кого воно, в біса, цікавить...

morreth: (Default)
у цьому паскудстві?

http://beseder.ru/right-news/entryid/1292

Те, що картина світу змальована тут цілковито кацапо-імперська.
Вони звинувачують нас у тому, що роблять самі, повсякчас.
І це невиправно, я гадаю.
morreth: (Default)
Я зарегилася на www.interpals.net, аби прокачувати англійську.

Винятково з цією метою. Спеціально написала в профайли, що не шукаю стосунків. Одружена. Додала оцю фотку, щоб усе було ясно.
Товста страшна феміністка, одним словом. Так стрижена, що майже голена, ані граму косметики.

Ха. Наівна. Ха. Менше ніж за добу - дюжина мужиків, як із мішка, і якби ж тільки араби, турки та італійці, які кидаються на все, що з цицьками -- а то троє американців, англієць та німець.

От що я вам скажу, подруги. Хочете підняти самооцінку на халяву - регайтеся на інтерпалі. А то наші мужики балувані.

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/l5aZJBLAu1E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


morreth: (Default)
Цікаво, хто третім буде.
morreth: (Default)

Колись давно мені здавалося, що я дуже вдало пожартувала, сказавши "Чоловіки розіп'яли Христа".

Але минуло майже 20 років - і щорік я переконуюсь, що в тому жарті була лише доля жарту.

Насправді, перечитаємо Євангеліє. Хто Ісусові ноги волоссям витирав, а хто Його бичував. Хто завжди його приймав та поштиво слухав, а хто хотів побити камінням. Хто до кінця йшов за Ним до самого хреста, а хто ганебно всрався та відрікся. Хто прийшов обмивати тіло, а хто сидів та тремтів за зачиненими дверями. Дуже, дуже повчальна книга для смирення мужської гордині.

Власне, все за що залишається чіплятися прибічникам патріархату - за те, що Ісус також бук чоловіком. Але чи багато в Ньому рис чоловічої соціалізації?

Він рано залишився без земного батька, про Нього маже завжди згадують як про Сина Марії. Євангелія підкреслюють величезну роль, яку Вона відігравала у Його вихованні. Своє перше диво Він творить на її прохання.

Чи присутня в Його поведінці агресивна сексуальність, яка притаманна чоловічій соціалізації? Ні. Він дуже багато спілкується з жінками, але до жодної не ставиться як до сексуального об'єкту.

Чи Він виявляє тягу до ієрархічності, у яку люблять грати чоловіки? Ні. "Хто хоче бути першим серед вас, нехай буде слугою всім".

Чи Він виявляє схильність до войовничості? Так ми знаємо, що заради очищення Храму Він взявся за канчука - але це єдиний епізод, де Він застосовує силу. Решту разів він уникає силового протистояння, навіть коли Його життю загрожує безпосередня небезпека.

Він навіть не носив штанів.

Якого біса мужські шовіністи чіпляються за Його ризи? Їй-право, краще б їм називатися пілатианами чи кайафанами. Це буде принаймні чесно.

А персонально "християнським націоналістам" я пропоную називатися "варраванськими націоналістами". Це буде круто. По-перше, Варрава був справжнім націоналістом, боровся за незалежність Ізраїлю. По-друге, він був тру мужиГ, на всі 100% відповідав патріархальній уяві про правильні гендерні ролі. По-третє, на відміну від того лузера Ісуса, він не вештався з курвами та не заважав стверджувати сімейні цінності через побиття блудниць камінням. Варрава - ваш герой.

morreth: (Default)


"Гей, слов'яни! А ми вам тут почитати принесли!" - "А ми не вміємо..." - "А ми й навчимо!"

June 2017

M T W T F S S
    12 34
567891011
12 131415161718
1920 2122232425
2627282930  

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 26th, 2017 03:46 pm
Powered by Dreamwidth Studios