morreth: (Default)
Кому як, а мені добряче намуляв доморослий культ Лі Кван Ю з його "посадити трьох друзів".
Причому всі так очікувально на Петра Олексійовича дивляться.
По-перше, у випадку Петра Олексійовича трьома друзями не обійтися.
По-друге, я не кажу, що треба "почати з себе", мало кого в нас є три друга, яких треба аж от просто саджати, і мало в кого є повноваження на це саджання...
Але хай йому грець, хоча б перестаньте з ними здоровкатися. Перестаньте ходити до них на весілля, хрестини й поминки. Розфрендіть їх у фейсбучеках та однокласниках. Не вітайте з Днем народження.
У кожного нас є троє приятелів, які зашкварилися на хабарах, сепарстві чи розпилах. От з них і почніть.
Створіть нарешті той їбучий інститут репутації.
А як не можете - то від'їбіться вже від Порошенка. Він так само не може, як і ви, йому так само "з цими людьми завтра жити", його резони не гірші за ваші.
morreth: (Default)
...що позиція "Я жішка, я не хочу нічого вирішувати" може бути наслідком безмежної втоми?
morreth: (Default)
http://ygam.dreamwidth.org/19021.html

Той момент у Довлатова, коли він пише, як у дитинстві був щиро переконаний, що його мама любить варену картоплю.

Довлатов порозумнішав, а дехто так і переконує себе, що жінки просто люблять варену картоплю...
morreth: (Default)
...коли наприкінці дрочного, слізливого та шмаркливого фанфіка авторка дописує номер "гарячої лінії" для жертв аб'юзу.

Я люблю тебе, Америко!
morreth: (Default)
Правильно, сміється несамовито.

- Доброго дня, антисуіцидальний патруль. Що ви робите?

- Читаю історичну працю як український нарід поневірявся

- Що у вас ще за література?

- Кобзар, поети розстріляного відродження і біографія Лесі Українки .

- Яку музику слухаєте?

- Ну там "лиш вона, лиш вона сидітиме сумна..."

- Ще?

- "Відпусти, я благаю, відпусти, бо не можу більше йти..."

- Що у вас за фільми?

- Гірки жнива, Поводир і Тіні забутих предків. А ну ще всі випуски ТСН на DVD.

- А це що? Аніме?

- Це не моє, чесно, мені підкинули!

- А ну заткнись, хворий ублюдок. В'яжи його, Василь, бо він зараз накладе на себе руки

- Відпусти, відпусти, я благаю відпусти...

#ЗеленийКіт

morreth: (Default)
В пана професора
Блискуче пенсне
Та лукава посмішка.
"Чи хтось може сказати,
Чому чорна, так би мовити, цивілізація
Не породила ані Платона,
Ані Авіценни?
Чому жіночий, хе-хе, інтелект
Не спромігся піднятися
В емпіреї Декарта?
Де вони - Аристотелі у спідницях?
Втім, хо-хо, риторичне питання.
Переходимо далі..."
Клара Белль Вільямс ретельно записує
"риторичне питання".
Вона знає: з неї можуть спитати.
Пан професор любить, коли студенти ретельно записують.
Пальці судомить, почерк нерівний -
Незручно писати, притулившися до стіни:
Пан професор не любить
Чорних студентів, жінок,
А надто чорних студенток,
Тому Клара-Белль
Слухає лекції в коридорі
Університету Нью-Мексико.
Коричневі пальці виводять:
"Де ж ті чорні Платони?
Де Арістотелі у спідницях?"
Для неї це питання не риторичне.
Клара Белль не стане
Ані Платоном, ані Декартом.
Вона навчатиме чорних читання й письма.
Дітей - удень,
Батьків - уночі,
Поправляючи олівець
В зашкарублих від праці пальцях
Вчорашніх рабів.
Вона переживе
Всі забобони, всі заборони для чорних.
Вона ходитиме вулицею,
Що назвали її ім'ям.
Ним назвуть також корпус,
Де вона тулилася до стіни 
З зошитом та олівцем.
Як звали пана професора?
Та кого воно, в біса, цікавить...

morreth: (Default)
у цьому паскудстві?

http://beseder.ru/right-news/entryid/1292

Те, що картина світу змальована тут цілковито кацапо-імперська.
Вони звинувачують нас у тому, що роблять самі, повсякчас.
І це невиправно, я гадаю.
morreth: (Default)
Я зарегилася на www.interpals.net, аби прокачувати англійську.

Винятково з цією метою. Спеціально написала в профайли, що не шукаю стосунків. Одружена. Додала оцю фотку, щоб усе було ясно.
Товста страшна феміністка, одним словом. Так стрижена, що майже голена, ані граму косметики.

Ха. Наівна. Ха. Менше ніж за добу - дюжина мужиків, як із мішка, і якби ж тільки араби, турки та італійці, які кидаються на все, що з цицьками -- а то троє американців, англієць та німець.

От що я вам скажу, подруги. Хочете підняти самооцінку на халяву - регайтеся на інтерпалі. А то наші мужики балувані.

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/l5aZJBLAu1E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


morreth: (Default)
Цікаво, хто третім буде.
morreth: (Default)

Колись давно мені здавалося, що я дуже вдало пожартувала, сказавши "Чоловіки розіп'яли Христа".

Але минуло майже 20 років - і щорік я переконуюсь, що в тому жарті була лише доля жарту.

Насправді, перечитаємо Євангеліє. Хто Ісусові ноги волоссям витирав, а хто Його бичував. Хто завжди його приймав та поштиво слухав, а хто хотів побити камінням. Хто до кінця йшов за Ним до самого хреста, а хто ганебно всрався та відрікся. Хто прийшов обмивати тіло, а хто сидів та тремтів за зачиненими дверями. Дуже, дуже повчальна книга для смирення мужської гордині.

Власне, все за що залишається чіплятися прибічникам патріархату - за те, що Ісус також бук чоловіком. Але чи багато в Ньому рис чоловічої соціалізації?

Він рано залишився без земного батька, про Нього маже завжди згадують як про Сина Марії. Євангелія підкреслюють величезну роль, яку Вона відігравала у Його вихованні. Своє перше диво Він творить на її прохання.

Чи присутня в Його поведінці агресивна сексуальність, яка притаманна чоловічій соціалізації? Ні. Він дуже багато спілкується з жінками, але до жодної не ставиться як до сексуального об'єкту.

Чи Він виявляє тягу до ієрархічності, у яку люблять грати чоловіки? Ні. "Хто хоче бути першим серед вас, нехай буде слугою всім".

Чи Він виявляє схильність до войовничості? Так ми знаємо, що заради очищення Храму Він взявся за канчука - але це єдиний епізод, де Він застосовує силу. Решту разів він уникає силового протистояння, навіть коли Його життю загрожує безпосередня небезпека.

Він навіть не носив штанів.

Якого біса мужські шовіністи чіпляються за Його ризи? Їй-право, краще б їм називатися пілатианами чи кайафанами. Це буде принаймні чесно.

А персонально "християнським націоналістам" я пропоную називатися "варраванськими націоналістами". Це буде круто. По-перше, Варрава був справжнім націоналістом, боровся за незалежність Ізраїлю. По-друге, він був тру мужиГ, на всі 100% відповідав патріархальній уяві про правильні гендерні ролі. По-третє, на відміну від того лузера Ісуса, він не вештався з курвами та не заважав стверджувати сімейні цінності через побиття блудниць камінням. Варрава - ваш герой.

morreth: (Default)


"Гей, слов'яни! А ми вам тут почитати принесли!" - "А ми не вміємо..." - "А ми й навчимо!"

morreth: (Default)
Знов-таки з подачі Мадам Курдюкової.

Я цю книжку розкурила, як то кажуть, заради матчастини. Так у мене є друган-піп, якого я розпитую про матчастину зазвичай, а про його побут і сама добре знаю, бо бувала в них, але він відносться до тієї групи, про яку матушка Сисоєва пише:

"В советское время в Церкви было очень много священников – выходцев из Украины, вернее из Западной Украины. К этому было несколько причин. Первая – историческая. Западная Украина отошла к Советскому Союзу только в тридцать девятом году согласно пакту Молотова-Риббентропа. Стоило только Советскому Союзу заняться зачистками и коллективизацией на новых территориях, как началась Великая Отечественная война. В 1946 году на Львовском соборе западноукраинские униатские приходы перешли к Русской православной церкви. Таким образом, более тысячи приходов на одной Львовщине стали православными. Половина всех приходов православной церкви находились на Украине. По данным на 1988 год, из 6 000 всех приходов 3 000 сосредоточены на Украине. Западная Украина, от которой Церкви досталось более тысячи приходов, избежала всех гонений со стороны советской власти. Не стоит забывать, что Церковь подверглась жесточайшим гонениям и практически полному уничтожению. Западноукраинская религиозность резко отличалась от русской большей эмоциональностью и подчеркиванием важности самой обрядовости – из-за сильного влияния католичества. Вторая причина засилья украинских священников – это, конечно, сильная семейственность и клановость. В отличие от российских безбожников, не помнящих родства, на Украине, несмотря на советскую власть, сохранялись целые села с традиционно православным укладом жизни. Итак, семейственность плюс традиции давали основной процент абитуриентов семинарии. Учитывая украинский пиетет к советскому правительству и требоисполнительную религиозность, властям выгодно было допускать в семинарию и к священству именно украинцев, которые становились бы просто послушными требоисполнителями, а не проповедниками и миссионерами. Поэтому русских священников в советское время было очень мало, а настоятелей и того меньше из-за влияния украинской национальной клановости, проталкивания родственников и при поддержке уполномоченных."

Я залишу на совісті пані Сисоєпої це невинне "перешли к Русской православной церкви". Просто зазначу, що мій піп-друган з тих самих "хохлов", а мені хотілося трохи нюхнути істінна русскава духа.

Книжка, просто скажу, вражає блискавкою. От просто з ніг збиває шаленим напором духовнасці, від якого не одразу й відійти виходе.


От наприклад:

"Когда светская барышня ищет супруга или просто сексуального партнера, она выглядит и ведет себя соответствующим образом, всем известно каким. По крайней мере, ей никогда не придет в голову надеть длинную черную юбку и повязать платок. В церковной жизни все наоборот, здесь совсем другие ценности и представления. Если девушка мечтает о христианском браке, особенно о муже-священнике, она должна показать, что называется, товар лицом – максимум благочестия и смирения."

От же ж краса! Що ні слово, то перлина. Благочестя і смиренність - це в нас товар, ай, молодца!

Що саме цікаве - не тільки в матінки Сисоєвої  ніде не брякнуло, що вона верзе щось не те, а і в її чоловіка, і в редактора у православному, трясця, видавництві, і в того, хто цей друк благословив.
morreth: (Default)
З подачі [livejournal.com profile] mmekourdukova зачитала "Записки попадьї" Юлії Сисоєвої.

Мамо-нене! Пам'ятаєте в Льюїса те місце, де він піше про свою школу, що гомосексуальні стосунки між хлопцями були єдиною розрадою від лицемірства і муштри?

От я знайшла ситуацію, в якій слешики про ніжне кохання двох хлопів можуть бути єдиним променем щирого світла серед тотального мороку гипокризії та пустомольства.
morreth: (Default)

Жаклін Ґвінн

Часто кажуть, що легалізація зробить проституцію безпечнішою та зменшить стигматизацію жінок, втягнених у професію. Якби це була правда, ми б побачили це в Австралії, штат Вікторія, де вже 33 роки (з 1984) секс-робота є цілком легальною.

Я напишу про власний досвід роботи на ресепшені в респектабельному легальному борделі в центральному Мельбурні (штат Вікторія), аби показати, що стигматизація для жінок все ще жива, а легалізація не покращила стан або соціальне сприйняття жінок у проституції. Я працювала в тому борделі два роки, з 2008, коли навчалася. Я також недовго працювала у іншому легальному борделі в промисловому районі на окраїнах Мельбурна.

Я працювала у нічну зміну (з 6 вечора до 6 ранку), дві чи три ночі на тиждень. Кожного разу траплявся якийсь інцидент харасменту, словесних образ, насильницьких дій або грубого поводження з жінками. Я також зазнавала приставань та словесних образ від клієнтів, навіть по телефону.

 

Read more... )

 

morreth: (Default)
В супергероїв паскудна робота
Мерзнеш у дозорі
Дивишся у тепловізор
Трусишся у бліндажі
Так само як інші
Які не супер а просто герої
Всієї різниці
Якщо карта ляже погана
Наступного ранку ти встанеш
Покладеш свої бебехи у черевну порожнину
Збереш руки ноги пальці докупи
(одного разу нога попалась чужа нічого присохла)
І потроху дошкандибаєш до лазарету
А інші полишаться
Бо слогани брешуть
Бо герої вмрають
Їм кулі життя забирають
Снаряди та міни розтяжки та інша гидота
А ти залишаєшся
Бо долі вступило у голову
І ти вже не просто герой а блять супер
Паскудна робота потім дивитися в очі
Батькам, матерям, дружинам та дітям
Слухайте я не знаю чому
Не знаю як вийшло
Що мене вбити не можна
Просто одного разу після обстрілу
Встав та зібрав себе по шматках
А решта не встали
Не знаю
Хотів би
Не можу
Вже третя ротація
Найнижчі втрати в бригаді
Дали медаль
Капітан Україна
Коли ж воно допливе
Те чортове кача

May 2017

M T W T F S S
123456 7
891011121314
15 16 1718 19 2021
22 232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated May. 25th, 2017 02:58 am
Powered by Dreamwidth Studios